SIK SORULAN SORULAR

Her aracın restorasyon projesi farklıdır. Aracınızın durumuna, yapılacak işlemlere, seçtiğiniz işlem seçeneklerine göre bütçe değişkenlik göstermektedir. Bir diğer önemli husus ise aracınızı görmeden ve ekspertiz yapmadan fiyatlandırma yapılamamasıdır. Bu konuda net cevap almak için lütfen bizimle iletişime geçin ve aracınızı ücretsiz ekspertize getirin.
Durumu ne olursa olsun, her araç restore edilebilir. Önemli olan minimum bütçe ile olabildiğince orijinal çizgide kalarak aracı restore etmektir. Örnek vermek gerekirse; her yerinde çürükler bulunan, uygun fiyata satın alınmış, nadir bulunan bir otomobili restore etmek mantıklıdır. Bununla beraber piyasada çok bulunan, emsallerinden daha ucuza alınan, fakat çürükleri çok olan bir otomobili restore etmek mantıksız olabilir. Bu konuda net bir cevap almak için aklınızdaki projeyi ve otomobili bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.
Kumlama işlemi (kısaca özetleyecek olursak) aracın kaporta aksamı üzerindeki pas, çürük, kir, macun, boya gibi malzemelerden yüzeyi arındırmaya yarar. Bu işlem sonrası kaportanın gerçek durumu ortaya çıkar. Bu sorunun cevabı aracınızda yapılacak detaylı inceleme sonrası verilebilir. Aracınızın dışarıdan iyi görünmesi kumlama işlemine ihtiyacı olmadığı anlamına gelmemektedir. Benzer şekilde dışarıdan kötü görüntüye sahip olan her aracın kumlanmaya ihtiyacı yoktur. Bu konuda net bir cevap almak için aracınızı ücretsiz ekspertize getirmekten çekinmeyin.
Restorasyon projeleri her araç için farklı sürelerde tamamlanmaktadır. Burada yapılacak işlemlerin detayları, aracın mevcut durumu, araç sahibinin proje için düşündüğü ödeme planı büyük rol oynar. Bu sorunun net cevabını almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Fast Care restorasyon projelerini adım adım gerçekleştirmektedir. Prensip olarak peşin çalışmamaktayız. Yapılacak işin tutarının yarısı işin başlangıcında, diğer yarısı tamamlandığında talep edilir. Bu şekilde ödemelerinizi taksit taksit yapma şansınız bulunmaktadır.
Fast Care restorasyon projelerine başlamadan önce müşteri ile sözleşme yaparak verdiği tüm sözleri tutacağını resmi olarak tüm detayları ile beyan etmektedir.
Fast Care restorasyon projesi içerisinde yaptığı tüm işlemlerin fotoğraflarını saklamaktadır. Proje sonunda bu fotoğraflarla hazırlanacak olan, içeriğinde projenin istatistiksel verileri, sözleşme, iş planı olan ve size özel hazırlanan “Proje Kitabı” verilecektir.
Yaptığımız işlemler garantilidir. Garanti süresi tercih ettiğiniz işlem türüne, kullanılan malzemelere, uygulanan adımlara göre değişkenlik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse otomobilinizin boyasına bir işlem çeşidinde 1 yıl garanti verilirken başka bir işlem çeşidinde 3 yıl garanti verilmektedir. Burada söz konusu garanti süresini müşterimiz kendisi seçmektedir. Garanti süresi proje başlangıcında yapılan sözleşme ile resmi olarak güvence altındadır.
Sıkça Sorulan Sorular - 1985 Porsche 944 TurboAklınıza takılan diğer sorularınız için sizi garajımıza ziyarete bekliyoruz. Plak dinletisi ve kahve keyfi eşliğinde tüm sorularınıza cevap vermeye hazırız :)

İletişim